ANGLIČTINA AKTIVNĚ A HRAVĚ

Pro děti je připraveno mnoho výtvarných aktivit (Enkaustika, odlévání plastického obrázku, kreslení, malování, ...) a mnoho her, ve kterých se naučí nová slovíčka, procvičí si anglickou výslovnost a používání angličtiny. 

Oběd a svačinu nezajišťujeme, každý si donese vlastní z domova. Je možné si jídlo přes den uložit v lednici a ohřát v mikrovlnné troubě. Zajišťujeme pitný režim během dne.

Rodinné centrum MOZAIKA  se nachází kousek od Lovosic v obci Malé Žernoseky, ul. Zahradní 245. Objekt je rekonstruovaný a vybavený hernou, prosvětleným čistým výukovým prostorem, kuchyňkou a sociálním zařízením. Před centrem se nachází dětské hřiště, kterého můžeme v případě pěkného počasí také využít. 

Mgr. Ivana Stará pracuje s lidmi všech věkových kategorií, anglický jazyk studovala ve Velké Británii. Zde žila a studovala 3 roky a získala zde Certifikát FCE. Vyučuje anglický jazyk v mateřských, základních i jazykových školách i soukromě. Při výuce využívá především her, kreslení, zpěvu ... Praxi s výukou angličtiny má více než 10 let. Své dvě děti vychovává 12 let v anglicko-české bilingvní rodině (otec je rodilý mluvčí).
Mgr. Monika Látová vystudovala Učitelství pro 1. st. ZŠ a Diplomový kurz Pedagogiky M. Montessori. Vede Kurzy kreslení pravou hemisférou, Pastelu a Enkaustiky. Podílí se na realizaci a přípravě Environmentálních programů pro Mateřské školy v Ekosadu Malé Žernoseky. Ráda kreslí, fotografuje, tvoří z keramiky, skládá hudbu a poezii a ráda se učí novým výtvarným technikám.

V případě dotazů nás kontaktujte                       tel.: 723 627 100 nebo emailem: pravekresleni@centrum.cz 

Těšíme se na setkání s Vašimi dětmi!

Přihláška ANGLIČTINA HRAVĚ A AKTIVNĚ

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: